Перейти на сайт    Пари - Матч     WinLine     1xbet     ВУЛКАН     1xstavka

 

 

Як заробити за допомогою ставок на спорт

Букмекерська контора

Заробіток на ставках: заробити на ставках · ставки на спорт. У мережі Інтернет є багато способів заробити. Але не всі способи заробітку добре оплачується. Заробіток може бути не поганим, в разі якщо ви будете працювати самі на себе. Ставки на спорт - це один із способів заробити в інтернеті. Напевно, ви вже подумали, що заробити таким способом неможливо, так як це справа азартна. Проте ви помиляєтесь, і заробити на ставках цілком реально. Але для цього необхідно дотримуватися деяких правил.

Розглянемо головні переваги спортивних ставок

Перевага перша, вона ж і найголовніше - це те, що ви сам собі начальник. Це означає, що ваш дохід залежить від Вас і від того наскільки добре ви розбираєтеся в спорті; Для того щоб заробляти таким способом, потрібно мати ПК і вихід у всесвітню павутину; Ви можете робити ставки на спорт тоді, коли вам зручно, без будь-якого графіка і заробляти в будь-який час.

Основні правила заробітку на спортивних ставках

Роблячи ставку, ви завжди ризикуєте. Уникнути ризику практично неможливо, його можна лише знизити. Перед тим як зробити ставку на ту чи іншу команду, потрібно дізнатися про неї все до найдрібніших подробиць. Наприклад, якщо ви хочете зробити ставку на футбольний матч, то треба проаналізувати такі деталі як, де відбудеться матч, які гравці вийдуть на поле, статистику перемог і поразок і т. д. Наступне правило - сума, яку ви збираєтеся поставити. Сума не повинна перевищувати двадцяту частину суми, яка є у вас на рахунку. Це потрібно для того, щоб не програти все відразу. Робіть не більше 2 ставок в день, як це роблять наші професійні аналітики. У разі програшу зупиніться, і кілька днів не робіть ставок на спорт, дуже часто заважають зробити правильний вибір емоції. Щоб шанси на виграш були більш високими, можна замовити платні прогнози.

Webmoney, QIWI Гаманець

У мережі безліч контор, де можна робити спортивні ставки, але не всі вони відрізняються своєю надійністю. Одні не хочуть виплачувати виграну суму, інші зменшують суму максимальної ставки, тому користуйтеся тільки тими конторами, у яких високий рейтинг. Тепер ви маєте певні навички, володіючи якими ви можете заробити на ставках. Але не забувайте про те, що роблячи ставки на спорт, ви також не повинні забувати про ризик втратити свої гроші, якщо ви тільки почали цим займатися, то ризикуєте ще більше. Якщо ви маєте хоч трохи уявлення про те, як працюють букмекерські контори, то повинні знати, що звичайний гравець, граючи довго, часто все зливає. Чому так відбувається?

А відбувається це тому, що при виставленні коефіцієнта на певне спортивне подія букмекерська контора забирає свої відсотки з кожної ставки. Якщо говорити простіше, то при рівності шансів на перемогу тієї чи іншої команди коефіцієнт повинен бути рівний 2. Однак букмекерська контора виставляє співвідношення дорівнює 1.9, тобто відбиває собі невеликий відсоток. Тому якщо гравець ставить гроші, і у нього немає жодної стратегії, то він природно все програє. Тому перед тим як почати грати, потрібно розробити свою безпрограшну стратегію ставок на спорт.

Правильні ставки на спорт. Стратегія ставок: правильні ставки на спорт · ставки на спорт

онлайн казино з реальними круп'є

З'явилися перші букмекерські контори спочатку здавалися чимось чужорідним і абсолютно незрозумілим, та й саме слово «букмекер» багато хто не відрізняли від «брокера» або «бутлегерів». Однак з плином часу ці контори стали досить звичайним явищем нашого повсякденного життя. Зараз за рівнем популярності ставки на результати спортивних змагань стали чи не популярніший самих змагань, причому серед активних відвідувачів букмекерських контор далеко не всі вважають себе прихильниками того чи іншого виду спорту. Звичайно, більшість гравців, особливо спочатку, віддають собі звіт в тому, що виграш і програш - події досить випадкові і некеровані. Однак, як і в будь азартній грі, починають з'являтися гравці, які стверджують, що їм вдалося вибудувати певну теорію, стратегію або систему спортивних ставок, практично гарантує постійний солідний заробіток. Стратегія виявляється дуже заразливою і починає залучати в коло своїх переконаних прихильників все більш широкі маси гравців. Одна з останніх таких продуманих ігрових стратегій отримала серед гравців назва «Правильні ставки на спорт».

Правильні ставки на спорт

Суть стратегії полягає в націлення робить ставки гравця не на разовий, миттєвий успіх, а до гарантованого позитивного результату в довгостроковій перспективі. Багато найбільш інформовані учасники букмекерського ринку вважають, що правильні ставки на спорт мають серйозну математичну і статистичну наукові основи, такі, як теорія ігор, теорія ймовірностей. Стратегія передбачає невдачі й поразки цілком імовірними і допустимими на тривалій дистанції.

Проте, підкреслює теорія, кількість виграшів при суворому дотриманні стратегії перевищить число невдач, і підсумковий баланс неминуче буде позитивним. Головний посил - робити ставки, орієнтуючись на власні висновки, до яких Ви прийшли в результаті уважного спостереження і серйозного аналізу. Якщо конкретніше, то слід робити ставки переважно на ті лінії, де очевидні помилки букмекерів. Тобто, правильний спортивний прогноз, що базується на детального опрацювання великих обсягів аналітики та статистики, Ви повинні зробити для себе самі. Тоді відразу стануть видні помилки букмекера. І це не дивно: всяка добротно виконана робота - завжди результат ретельної підготовки.

Якщо для Вас ставки на спортивні події є важливим джерелом сімейного бюджету, то Ваші зусилля для досягнення позитивного результату повинні бути максимальними, в іншому випадку навіть не варто включатися в цей бізнес. Гарною ілюстрацією ефективного використання стратегії правильні ставки на спорт є наші платні спортивні прогнози. Аналіз результатів і абсолютно прозора статистика ясно показують, що сумарний виграш на ставках значно перевершує витрати, а це означає, що можливість заробити за допомогою цієї безпрограшної стратегії цілком реальна.

Як правильно робити ставки на баскетбол з урахуванням мінусових фор

спортивні ставки

Баскетбольні ставки на мінусову фору належать до категорії ставок, з яких починає кожен гравець букмекерської контори. У баскетболі команди "оперують" досить великим кількість очок, а тому з першого погляду фори здаються цілком досяжними. У той же час виграти ставки на баскетбол з мінусовими форами - справа далеко непроста. Мінусова фора на відміну від плюсової передбачає лише один результат гри: перемога команди з певною різницею очок.

Є безліч факторів, що роблять безпосередній вплив на пробиття мінусовій фори в баскетбольних матчах, а відповідно, і на результативність вашої ставки на баскетбол.

Турнірна мотивація. Згідно регламенту чемпіонатів у випадку рівності очок, перевагу отримує команда, яка провела більше особистих зустрічей. А перевага такого виду визначається саме за очками. Якщо команда на початку турніру програла 6 очок своєму супернику і знаходиться неподалік від нього у таблиці, то точно буде намагатися перемогти з різницею в 6 і більше очок. Такі ставки на баскетбол з мінусовою форою будуть стовідсотково виграшними.

Травми гравців. Визначаючи вплив фізичного стану того чи іншого гравця на ефективність гри, слід простежити його важливості в системі. При показнику ротації 9-10 в будь-якому клубі навіть лідера можна замінити за допомогою гравців з лавки. Тому наявність травмованого гравця не завжди має в ставці з мінусовою форою. У той же час травми ключових гравців можуть позначитися на грі команди в наступних 3-5 турах.

Графік ігор команди. Зазвичай європейські баскетбольні клуби грають двічі в тиждень. Це не являє собою серйозну навантаження для професійного баскетболіста. Але ось перельоти, автобуси і готелі і перевтома можуть вплинути на рівень підготовки до матчу. Напружений графік матчів тієї чи іншої команди може стати добрим підґрунтям зробити ставки на баскетбол з мінусовою форою.

Вдалих вам ставок! правильно робити ставки на баскетбол з урахуванням коефіцієнта

Участь та реєстрація в азартні ігри +18 У вас є питання? Зв'яжіться з нами, написавши на e-mail: mobildet@yandex.ru Всі права захищені mobildet

Auto Web Pinger

Счетчик PR-CY.Rank